Szczegóły grupy Prywatna

administrators

 

Lista członków

 • Powrót jest bliski ... wysyp starych tematów!

  Powrót jest bliski...

  Jeżeli odwiedziliście dzisiaj nasze forum ponieważ otrzymaliście e-mail'a dotyczącego zresetowania hasła do konta, oznacza to, że właśnie trafiliście do grupy szczęśliwców którym przywróciliśmy konta z dawnych kopii ;)

  Niestety ręczne przywracanie kont to proces monotonny i długi, nie jesteśmy w stanie w mgnieniu oka przenieść wszystkich starych kont (nie na tym też nam zależy). Wybieramy jedynie te zawierające realną dyskusje i/lub jej namiastki (konta z tematami / postami) - które również przywracamy. Cała reszta pustych kont jest zwyczajnie usuwana - można je dalej w każdej chwili założyć na nowo.

  Wszystkie przeniesione wątki zostały otagowane jako BACK, po przeniesieniu wynikła również rozbieżność w datach oraz godzinach (zazwyczaj posty są dodawane jeden po drugim - nie tak jak były oryginalnie).

  Całość potrwa jeszcze sporo czasu zanim uda nam się w pełni odtworzyć poprzedni stan forum. Część tematów należy odfiltrować inne usunąć. Jeżeli jednak jesteście tutaj i czytacie ten wątek mamy do Was jedną prośbę aby zresetować niezwłocznie swoje hasło - i nie zostawiać tego przypadkowi (i/lub przejść punkt niżej).

  Chciałbym usunąć swoje konto z serwisu?

  Nie ma najmniejszego problemu, nikogo nie zmuszamy do trzymania konta w naszym serwisie, wystarczy zresetować swoje hasło a następnie przejść do Edycja i wybrać Usuń konto.

  napisane w Ogłoszenia
 • RE: Ravcore Blade

  Kolor możesz zmienić w sterowniku. Tutaj najnowsza wersja -> https://www.ravcore.com/wsparcie/?pid=294
  Jeżeli to nie działa spróbuj może przywrócić oprogramowanie do domyślnych. Inne pytanie to czy klawiatura w ogóle świeci po podłączeniu jej do portu USB>?

  napisane w Myszki
 • RE: Słuchawki do CS:GO do 200 zł

  Zawsze jest to jakaś możliwość testowania :)

  napisane w Myszki
 • RE: Słuchawki do CS:GO do 200 zł

  Ja bym spróbował tego Cougara - bo też wyglądają na solidne a mają nieco bardziej stonowane dźwięki.

  napisane w Myszki
 • RE: Słuchawki do CS:GO do 200 zł

  Tego nie powiedziałem. Cougar pomimo, że jest nieco cięższy może nieco lepiej sprawdzić się podczas odsłuchu (gry). A skoro mikrofon nie jest ci potrzebny (bo tego wbudowanego w Cougara akurat strach słuchać) to wydaje się to całkiem niezłą opcją (jest on tam bardziej dodatkiem). Sharkoon'y na pewno nie zawiodą cię kwestią wykonania to jest pewne, reszta również będzie dobrze współgrała. Ostateczny wybór należy jednak do ciebie.

  napisane w Myszki
 • RE: Słuchawki do CS:GO do 200 zł

  Ozone Rage Z50 bardzo przypominają mi Krakeny - szczególnie wersja green. Mają tak samo chowany mikrofon tylko muszle nieco bardziej kwadratowe :) Ogólnie z tego co wiem jakością dźwięku nie zachwycają, jest ok ale bez przesady (bardziej nadrabiają właśnie wyglądem). Dobrze tłumią hałas z zewnątrz i przy tym posiadają dość spore nauszniki.
  Sharkoon SHARK ZONE H30 z kolei wyglądają bardzo porządnie, mają całkiem dobre wyciszenie, pozycjonowanie lecz nie do końca radzą sobie przy odsłuchu ciężkich brzmień (co szczególnie nie przeszkadza).
  Oba modele również przeglądałem pisząc poprzednią odpowiedź jednak postanowiłem je pominąć bo nie chciałem ich porównywać bezpośrednio z Superlux'ami.

  Osobiście postawiłbym na Sharkoon'a może dlatego, że wiem czego mogę się spodziewać, mam obecnie klawiaturę tej firmy (wiem może nie jest to zbyt trafne porównanie ale) wykonanie jest na wysokim poziomie.

  napisane w Myszki
 • RE: Słuchawki do CS:GO do 200 zł

  Z jednej strony potrzebujesz wygodnych słuchawek zamkniętych z drugiej jednak wszystkie trzy modele które wymieniłeś są polecane typowo dla audiofili (o ile można nazwać tak grupę która obraca się w tym przedziale cenowym). Bez obrazy ale albo jedno albo drugie - tak czy inaczej z tej trójki wybrałbym Superlux HD669 choć może nie wyglądają zjawiskowo to nie mają świecących plastików zalatujących tandetą i mają w miarę grube nauszniki.

  Jednak jeżeli potrzebujesz dobrego pozycjonowania to skłoniłbym się bardziej w kierunku słuchawek dla graczy a nie audiofili. Np. Cougar Immersa 300H czy jego bezpośredni konkurent Roccat Renga. Każdy ma pewne zalety i wady. Superluxy mają dobry dźwięk ale nie jestem pewien czy go wykorzystasz przy zintegrowanej karcie muzycznej.

  napisane w Myszki
 • RE: Sluchawki do CS'a

  Moim zdaniem - lepszym wyborem będą Cloudy. Maja nieco lepszy dźwięk i mikro. Wykonanie też wydaje się być lepsze (nie ma tyle plastików). No i nie płacisz tyle za markę (no dobra też płacisz ale mniej). Nawet jeżeli twój sprzęt na ten moment nie jest najlepszy - warto je wybrać. Zawsze możesz w przyszłości wymienić sprzęt (choć musiałbyś mieć naprawdę stary komputer żeby integra nie dała rady) a same słuchawki możesz używać również poza komputerem - np. podczas słuchania muzyki lub czegokolwiek innego. Chyba, że zależy ci na cenie - jakby nie było jest to +/- 80zł wtedy bierz siberie. Z drugiej strony jednak piszesz, że mają być do CS"a więc sądzę, że i tak ich potencjału nie wykorzystasz - chodzi Ci bardziej o pozycjonowanie i inne bajery "for gamers" a więc siberia równie dobrze się nadaje. Decyzja i tak pozostaje w twoich rękach.

  napisane w Myszki
 • RE: Mikrofon, pomoc w wyborze

  Cześć!
  Ok, zacznijmy od początku, wszystkie z powyższych mikrofonów są mikrofonami typowo karaoke co oznacza mniej więcej tyle, że w zależności od tego jak daleko będą się one znajdowały od Twoich ust na taką maksymalną jakość będzie można liczyć (czym bliżej tym lepiej). Ogólnie odradzałbym zakup któregokolwiek z nich gdy tylko zobaczyłem, że mają posłużyć Ci one do nagrywania na YT ale skoro wspomniałeś, że posiadasz jakąś zewnętrzną kartę dźwiękową może to jakoś wyjść.

  Trust Mico - Jak na koszt około 100zł i dodatkową kartę dźwiękową (po USB) w zestawie jest to moim zdaniem chyba najgorszy dźwięk jaki można usłyszeć (choć to tylko subiektywna opinia)
  Trust GXT210 - słyszałem coś o problemach na Windows 8+ no i nie jest zbyt trwały (choć gdy żaden problem mu nie doskwiera generuje całkiem przyzwoity dźwięk).
  Trust Madell - brat go posiada i daje rade - choć nie jest to szczyt techniki to jako tako da się z nim gadać. Oczywiście żeby był słyszalny trzeba go podbić na 30dB co znowu generuje szumy no ale w przypadku programów do rozmów przeważnie działa wbudowane odszumianie.
  Trust Starzz - najtańszy ale co dziwne wcale nie najgorszy, udowodniono już na YT, że wiele zależy od tego do czego jest on podpięty. W przypadku twojej karty jest nawet film o tym:

  Tak to pokrótsze wygląda - ogólnie nie jestem zwolennikiem tanich mikrofonów wolnostojących bo zawsze się coś z nimi (przynajmniej u mnie) działo dlatego przerzuciłem się na mikrofon krawatowy - Zalman Go Mic (20zł) jest on wprawdzie dopinany do bluzki ale mając dodatkowo jakiś zestaw słuchawkowy ze słabym mikrofonem (oraz np. wysuwanym pałąkiem) można zrobić niezłe combo. Z mojej strony polecam właśnie takie rozwiązanie.

  napisane w Myszki
 • RE: Kabel w słuchawkach

  Cześć!
  Niewiele da się poradzić, zacznij od rozplątania tego kabla skoro co cm jest jakiś supeł. Być może w którymś miejscu kabel wyszedł z izolacji, szczególnie w miejscach łączeń i z tego powodu powodowane są te zakłócenia / trzeszczenia. Choć z tego co mi wiadomo w tym modelu jest to powszechnie znany problem - w zależności od sztuki można trafić na brzęczenia, trzaski, trzeszczenia czy przerywania mikrofon'u (oczywiście niekoniecznie muszą się one pojawić od razu).

  Szczerze polecałbym (choć być może nie jest to zbyt trafna porada - ale na pewno najtańsza) zakupić zew. mikrofon np. Zalaman zm-mic1 (20zł) i w jakiś sposób przymocować go do obecnego pałąka lub w innym wypadku wymienić cały ten zestaw słuchawkowy na inny.

  napisane w Myszki