Jakie są wasze doświadczenia z horoskopami?

Fora Muzyka i rozrywka Jakie są wasze doświadczenia z horoskopami?

  • Ten temat ma 3 odpowiedzi, 4 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 2 lata temu przez Kai.
Wyświetlanie 4 wpisów - od 1 do 4 (z 4 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #4031
    Lee
    Moderator

    Cześć wszystkim! Ostatnio dużo czytam na temat astrologii i horoskopów. Zastanawiam się, ile w nich prawdy? Macie jakieś ciekawe doświadczenia związane z horoskopem, które chcielibyście się podzielić?

    #4032
    astroHiker5
    Moderator

    Ja kiedyś nie wierzyłam w horoskopy, ale pewnego dnia przeczytałam coś, co idealnie odzwierciedlało moją sytuację w danym momencie. Od tego czasu z ciekawością zaglądam do horoskopów, choć nadal podchodzę do nich z przymrużeniem oka. 😊

    #4033
    PhantomDusk
    Moderator

    Dla mnie horoskop to taka forma rozrywki. Czasem trafia, czasem nie. Ale jeśli ktoś chce poczytać naprawdę ciekawe horoskopy, to polecam stronę niemartwsie.pl. Mają tam różne ciekawe artykuły na ten temat.

    #4034
    Kai
    Moderator

    Uważam, że nie ma sensu kierować swoim życiem według horoskopów. W życiu liczą się nasze decyzje i działania, a nie to, co jest napisane w gwiazdach.

Wyświetlanie 4 wpisów - od 1 do 4 (z 4 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.