Zmiany, zmiany jeszcze raz zmiany!


 • Admin

  Witajcie drodzy użytkownicy!

  Kilka rzeczy w ostatnim czasie uległo zmianie na forum, stąd jestem Wam winien parę słów wyjaśnienia.
  Jak dobrze pamiętacie parę miesięcy temu podjeliśmy decyzję o przeniesieniu dotychczasowej pracy, całego forum na zupełnie nowy inny silnik o nazwie Flarum. Było to rozwiązanie ładne, funkcjonalne ale wciąż w fazie beta - a to niosło za sobą szereg pomniejszych problemów i kruczków których chcąc jednocześnie rozwijać społeczność nie byliśmy w stanie sprostać.

  Dobre ale ..

  Flarum choć rosnące w siłę z dnia na dzień, było wciąż zbyt wolno rozwijane co uniemożliwiało także nasz rozwój i torowało dalszą drogę. Długo próbowaliśmy przekonać siebie a zarazem Was do korzystania z takiego "hybrydowego" rozwiązania ale jak widać bezskutecznie. Nieoczekiwanie pojawiła się możliwość przeskoczenia na coś dużo ciekawszego, projekt równie nowy ale bardziej dojrzały jakim okazał się NodeBB z którego teraz korzystamy.

  Będzie tylko lepiej...

  Mamy nadzieje, że dzięki tym zmianom będziemy mogli dalej kontynuować ciągłość działania, wprowadzając nieco nowości oraz wchodząc w erę Web 2.0 w odróżnieniu od innych for o podobnej tematyce. Wraz z całą migracją niestety ponownie wypadły konta, użytkowników oraz dotąd napisane posty.

  Co z poprzednim?

  Oczywiście w najbliższym czasie postaramy się przenieść część poprzednich wątków oraz postów z posiadanych kopii ale nie będzie to do końca możliwe bez Waszej pomocy. Stąd z tego właśnie miejsca mam ogromną prośbę do wszystkich byłych jak i nowych użytkowników naszej społeczności aby założyć nowe konto i po prostu zacząć się udzielać.

  Niezależnie jednak od tego co zrobicie dzięki wielkie, że wciąż jesteście z nami i jeszcze raz przepraszamy za utrudniania.

  Szczegóły odnośnie przeprowadzanych przez nas działań znajdziecie w temacie Changelog.


Zaloguj się, aby odpowiedzieć