Sterownik do kierownicy Apollo 2009 PC/PS2

• Admin

Cześć!
    Ostatnimi czasy krótko po zakupie ets2 natchnęło mnie aby do komputera podpiąć moją leciwą już konstrukcje kierownicy Apollo 2009 PC/PS2 (a raczej to co z niej zostało przez te kilka lat).
    Zainteresowany sterownikami postanowiłem znaleźć je na stronie producenta - jednak ta jak można się domyślać już od dawna nie działa.
    Obecny adres tej strony to apollomultimedia.pl - z tym, że szukając tam modelu tej kierownicy również jej nie znajdziecie bo producent jakby to powiedzieć - przestał ją produkować.
    Jednak wiem, że są osoby (w tym ja) które wciąż takie graty trzymają w swoich domach - dlatego postanowiłem napisać mail'a do apollo w tej sprawie.
    I choć sprzęt nie jest produkowany już od dawna to Apollo fachowo podeszło do sprawy załączając mi w liście zwrotnym sterownik - co prawda napisany dla systemu Windows Me / 2000 / XP jednak zawsze to coś (pozostaje jeszcze emulacja).

Tak czy inaczej stwierdziłem, że aby ułatwić życie sobie (następnym razem) oraz innym poszukującym sterownika do tej starej ale wciąż działającej kierownicy udostępnię go tutaj na forum.

Pobierz:
    RW-2009PC_setup.exe