Pokaż swój pulpit!

• Admin

Cześć!
    Aby urozmaicić nieco dział Hydepark warto byłoby dodać jakieś skopane wątki - jednym z nich może być na przykład dzisiejszy. Chciałbym abyście poniżej pochwalili się swoimi środowiskami pracy.

Na co dzień jako ludzi pracujemy z różnymi urządzeniami i mamy różne przyzwyczajenia, w tym ulubione programy, strony - fajnie byłoby od czasu do czasu poznać drugą stronę medalu poznając kilka nowych rozwiązań z którymi się jeszcze nie spotkaliśmy (dlatego ważne aby były to SS'y pulpitu).

Korzystacie z Windows'a, Mac'a, Linux'a? czy czegokolwiek innego - nie ma to najmniejszego znaczenia. Po prostu zróbcie screenshot'a i pokażcie co w trawie piszczy...

My Desktop

• 0_1526926866959_mój pulpit.png

Tak wygląda mój pulpit, wiem jest troszkę zawalony rożnymi plikami, a niechce mi się tego sprzątać ponieważ co chwile coś robię na komputerze i ciągłe sprzątanie pulpitu by mi zajmowało troszkę czasu oraz jest nudne.

• Admin

Tak właściwie też powinien zostawić tak jak to wyglądało a nie wrzucać wszystkiego do jednego folderu dla SS.
    Kiedyś był taki program, nazywał się Fences. Był genialny do segregowania ikonek wedle zastosowania, coś jak u cb @PCX tylko z automatu, w takich tabelkach - wyglądało to nieziemsko. Gdzieś jeszcze dało się dostać jego wersje 1.0, była ona bezpłatna (potem już nie) - niestety tylko dla Windows.

• 0_1528308490624_Na ptg.png

Troszkę zmieniłem wygląd pulpitu poprzez odinstalowanie programu Fences i zmiany tapety. Ale dalej nie wiem jak poukładać (tzn. nie mam pomysłu) te wszystkie ikony i foldery znajdujące się na pulpicie. Jeśli ktoś ma pomysł to chętnie zobaczę/przeczytam/wysłucham.