Dziwny błąd

• Siema Mam otóż bardzo dziwny błąd. Można powiedzieć że pojawił mi się drugi ekran tylko nie mogę nic na nim zrobić jak włączam przeglądarkę to pojawia mi się na tym owym drugim ekranie i muszę na ślepo najeżdzać myszką i przeciągać na ekran który widzę po wciśnięciu kombinacji ctrl+alt+delete nie pokazuje mi się nic. Nie pomaga również format i restart komputera dodam że udawało mi się przeciągnąć sam znak google czy też zakładkę typu yt czy netflix nk help serio

• Admin

Skoro jakimś cudem masz dwa monitory a nie masz ich fizycznie podłączonych (znaczy jest ale tylko jeden) możesz jako tymczasowe rozwiązanie wybrać, przy pomocy skrótu (Windows + P) opcje "Zduplikuj". W ten sposób przynajmniej do czasu rozwiązania problemu będzie mógł normalnie wszystko robić. Co do reszty, dobrze byłoby abyś lepiej wyjaśnił w czym leży problem / dodał jakieś screen'y. Rozumiem, że drugim problemem jaki występuje jest niedziałająca kombinacja ctrl + alt + del>? Spróbuj zamiast tego użyć ctrl + shift + del (w nowszych wersjach możesz też Start > PPM > Menadżer zadań).