Gry młodości - w co graliście kiedyś?

• Admin

Siema!
    Dzisiaj tak trochę oldschool no i oczywiście gry waszej młodości.
    W co graliście za dzieciaka te kilka, kilkanaście lat temu>?

Moimi ulubionymi grami przynajmniej tymi które najbardziej zapadły mi w pamieć były: Sąsiedzi z Piekła Rodem, Alien Nations w późniejszym czasie Crazy Frog Racer 2, Might & Magic heroes IV, Need for Speed Underground.

• Settlers II Gold Edition najlepsze gra ever!

• Silent Hunter III / IV jakieś strategie/symulacje z okresu 2008/2012

• Admin

Czas odświeżyć sobie parę tytułów kto pamięta jeszcze Stunt GP, Kajko i Kokosz: Szkoła latania, Ice tower, Beyond Pearl Harbor: Pacific Warriors czy F1 2000?

Było też kilka tytułów które były nieco słabsze ale z braku innych i w taki się grało: Crazy Chicken, Mój Brat Niedźwiedź, Sonic.
    Zresztą w ogóle były to fajne czasy kiedy gry kupowało się w gazetkach lub na kawałku tektury owiniętym folią do którego dołączona była płytka. Aby nie było też znowu tak kolorowo trafiły mi się także tytuły których nie mogłem uruchomić zwyczajnie ze względu na zbyt słaby komputer / problemy z nośnikiem: Rayman, World Racing i jeszcze jedna gra strategiczna o czołgach (niestety nie pamiętam tytułu).
    Pozostałe: 4x4 Evo 2, L.A.Rush / Overspeed czy nawet Worms'y (choć dość krótko) także dawały radę.

Nie wspominając już kultowych produkcjach jak wczesne wersjach Fify, MotoGP czy Cs'a do którego wraca się latami ;)

O dziwo Mario a także GTA poznałem stosunkowo późno, za to Tetris był ze mną od początku, powszechnie znany przeze mnie jako "gierka" w czasach w których o komputerze jeszcze nie słyszałem. Cóż z perspektywy czasu mogę jedynie powiedzieć, że teraz to już historia ;)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć