Kabel w słuchawkach  • Witam!
    Od ok. pół roku kabel w moim słuchawkach zaczął się plątać, kabel mam w oplocie, a słuchawki firmy natec genesis, model dokładnie hx66. Parę dni temu zauważyłem, że mikrofon trzeszczy i jest to wina kabla. Ustawienia mam takie jakie rok temu, kiedy kupowałem owe słuchawki. Jest jakiś sposób, aby ten kabel wyprostować, dosłownie co cm jest jakaś plątanina. Zauważyłem, że mikron nie rejestruje mojego dźwięku, a zależy mi na komunikacji w grach.


  • Admin

    Cześć!
    Niewiele da się poradzić, zacznij od rozplątania tego kabla skoro co cm jest jakiś supeł. Być może w którymś miejscu kabel wyszedł z izolacji, szczególnie w miejscach łączeń i z tego powodu powodowane są te zakłócenia / trzeszczenia. Choć z tego co mi wiadomo w tym modelu jest to powszechnie znany problem - w zależności od sztuki można trafić na brzęczenia, trzaski, trzeszczenia czy przerywania mikrofon'u (oczywiście niekoniecznie muszą się one pojawić od razu).

    Szczerze polecałbym (choć być może nie jest to zbyt trafna porada - ale na pewno najtańsza) zakupić zew. mikrofon np. Zalaman zm-mic1 (20zł) i w jakiś sposób przymocować go do obecnego pałąka lub w innym wypadku wymienić cały ten zestaw słuchawkowy na inny.


Zaloguj się, aby odpowiedzieć