Sluchawki do CS'a  • Witam chce kupić nowe słuchawki do gry, ponieważ stare już się popsuły i zastanawiam się nad kupnem jednej z tych dwóch:

    https://www.ceneo.pl/43274859

    http://www.ceneo.pl/4517659

    Nie mam za najlepszego kompa wiec zastanawiam się czy opłaca się kupować te cloudy, czy nie lepiej już te siberie, dlatego proszę o poradę. ;)


  • Admin

    Moim zdaniem - lepszym wyborem będą Cloudy. Maja nieco lepszy dźwięk i mikro. Wykonanie też wydaje się być lepsze (nie ma tyle plastików). No i nie płacisz tyle za markę (no dobra też płacisz ale mniej). Nawet jeżeli twój sprzęt na ten moment nie jest najlepszy - warto je wybrać. Zawsze możesz w przyszłości wymienić sprzęt (choć musiałbyś mieć naprawdę stary komputer żeby integra nie dała rady) a same słuchawki możesz używać również poza komputerem - np. podczas słuchania muzyki lub czegokolwiek innego. Chyba, że zależy ci na cenie - jakby nie było jest to +/- 80zł wtedy bierz siberie. Z drugiej strony jednak piszesz, że mają być do CS"a więc sądzę, że i tak ich potencjału nie wykorzystasz - chodzi Ci bardziej o pozycjonowanie i inne bajery "for gamers" a więc siberia równie dobrze się nadaje. Decyzja i tak pozostaje w twoich rękach.


Zaloguj się, aby odpowiedzieć