Powrót jest bliski ... wysyp starych tematów!


 • Admin

  Powrót jest bliski...

  Jeżeli odwiedziliście dzisiaj nasze forum ponieważ otrzymaliście e-mail'a dotyczącego zresetowania hasła do konta, oznacza to, że właśnie trafiliście do grupy szczęśliwców którym przywróciliśmy konta z dawnych kopii ;)

  Niestety ręczne przywracanie kont to proces monotonny i długi, nie jesteśmy w stanie w mgnieniu oka przenieść wszystkich starych kont (nie na tym też nam zależy). Wybieramy jedynie te zawierające realną dyskusje i/lub jej namiastki (konta z tematami / postami) - które również przywracamy. Cała reszta pustych kont jest zwyczajnie usuwana - można je dalej w każdej chwili założyć na nowo.

  Wszystkie przeniesione wątki zostały otagowane jako BACK, po przeniesieniu wynikła również rozbieżność w datach oraz godzinach (zazwyczaj posty są dodawane jeden po drugim - nie tak jak były oryginalnie).

  Całość potrwa jeszcze sporo czasu zanim uda nam się w pełni odtworzyć poprzedni stan forum. Część tematów należy odfiltrować inne usunąć. Jeżeli jednak jesteście tutaj i czytacie ten wątek mamy do Was jedną prośbę aby zresetować niezwłocznie swoje hasło - i nie zostawiać tego przypadkowi (i/lub przejść punkt niżej).

  Chciałbym usunąć swoje konto z serwisu?

  Nie ma najmniejszego problemu, nikogo nie zmuszamy do trzymania konta w naszym serwisie, wystarczy zresetować swoje hasło a następnie przejść do Edycja i wybrać Usuń konto.


Zaloguj się, aby odpowiedzieć